כל הפוסטים

אור ראשון  מאת יובל אראל   27/11/2023
״אור ראשון״ הנו פרויקט התנדבותי אותו ממנפים מספר רב של אנשי וידאו וסאונד מהמובילים בישראל. בעקבות האמונה והתקווה כי המוזיקה יכולה להוות את סדק האור הראשון שיחלץ את עמישראל מתוך העלטה של אירועי ה-7 באוקטובר והמלחמה. כל ההכנסות מהפרויקט קודש לארגון לתת ומערך סיוע החירום שלו עבור נפגעי המלחמה. פרטים נוספים, דרכי תרומה ניתן למצוא … הפוסט אור ראשון הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
קסמים ותינוקות  מאת יובל אראל   26/11/2023
זה היה ערב מטורף מכל בחינה, קדמו לכך השעות מורטות העצבים מול שלל ערוצי הטלוויזיה ואתרי החדשות בעקבות העיכוב בן החמש שעות בשחרור קבוצת חטופים נוספת משבי החמאס ברצועת עזה, הדיבורים על חידוש הלוחמה כבר נשמעו באוויר, אולם רגע לפני שאספתי את ציוד הצילום כדי לצאת להתאווררות בכולי עלמא הופיעה על המסכים הכתובית כי תהליך … הפוסט קסמים ותינוקות הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
לאה שבת ולירון בן שמעון – קום  מאת יובל אראל   26/11/2023
השיר "קום" נכתב על ידי לירון דניאל רבי והולחן בידי יובל בן דויד ולירון בן שמעון המבצעת אותו לצידה של לאה שבת. מילותיו של השיר עוסקות בתקווה לימים טובים יותר, כל אחד מבתי השיר מסתיים בשורה המבטאת תקווה חיובית. כך הזמרת והיוצרת לירון בן שמעון על השיר  – "כשהלחנתי את המילים ביחד עם יובל בן … הפוסט לאה שבת ולירון בן שמעון – קום הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
אמנים למען משפחות החטופים  מאת Yaniv Levi   25/11/2023
אמש התקיימה אחת העצרות הכי מטורפות והופכות קרביים למען החטופים ומשפחותיהם בכיכר החטופים שברחבה בין מוזיאון תל אביב, בית אריאלה ובתי המשפט. בעוד החדשות שמגיעות משלל ערוצי התקשורת מצביעים על דחייה והתמהמהות בת למעלה מחמש שעות בשחרור החטופים, ילדים ואמהותיהם הופכות את הקרביים לקהל האלפים שהתאסף במקום, ניסו כמה מהאמנים שהוזמנו ליטול חלק בעצרת להרים … הפוסט אמנים למען משפחות החטופים הופיע לראשונה...
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
מרתון התרמה לניצולי פסטיבל נובה  מאת יובל אראל   25/11/2023
הטבח בבאי פסטיבל המוזיקה נובה גבה למעלה מ-360 הרוגים ועשרות חטופים. 3500 ניצולי הטבח בפסטיבל המוזיקה נובה עברו אירועי טראומתי נורא, העלול להתבטא בתופעות פוסט טראומה PTDS חמורות. כל חברי קהיליית הג'אז הישראלית – אומנים, מפיקים וחובבי הג'אז – מרגישים חובה וזכות להתייצב לצד אחיותינו ואחינו, אנשי קהילת מוזיקה-אחות בשעת צרתה, ולסייע ככל שנוכל. על כן … הפוסט מרתון התרמה לניצולי פסטיבל...
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
הכל יהיה בסדר…  מאת יובל אראל   24/11/2023
מבחינתי אמש זו הייתה נחיתה נוספת בפיאנו בר של תעשה למופע שאמור להיות פנינה תרבותית אמיתית ולא התאכזבתי. שעה קלה לפני שעלה על הבימה הקטנה בפיאנו בר של יפעת תעשה במתחם האמנים שברחוב היסוד בדרומה של תל אביב המתין המוזיקאי והיוצר, מי שמהווה בימים רגילים סולנה של להקת הרוק משנות התשעים "מופע הארנבות של דר' … הפוסט הכל יהיה בסדר… הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
האמנים בכל החזיתות  מאת יובל אראל   24/11/2023
רגע לפני שקבוצת החטופים הראשונה אמורה להגיע בחזרה לישראל ואל משפחותיהם הכנו את הסיכום השבועי של פעילות אמני ישראל בשלל הזירות – החל מהרמת המורל ללוחמים ותומכי הלחימה בצבא, עובר לקהיליות מפוני יישובי העימות, עם הפצועים, עם חתונות הבזק על רקע המלחמה וכמובן עם משפחות החטופים. כל החומרים באדיבות מנהלי האמנים ומנהלי התקשורת והיח"צ הזמר … הפוסט האמנים בכל החזיתות הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
סבב מופעי ג’אז כחול-לבן  מאת יובל אראל   23/11/2023
בסוף השבוע הבא – החל מתאריך 30 בנובמבר ועד מוצאי שבת 2 בדצמבר יתקיימו בבית ציוני אמריקה בתל אביב ובבית אבא חושי בחיפה מופעי ג'אז עם כמה מבחורי ונערותינו המשובחים.ות שיגישו לקהל שורה ארוכה של ריים הנמנים על נכסי צאן הברל בפזמונאות הארץ ישראלית בעיבודים מיוחדים וכפי שאומרים מפיקי האירוע – גלימת ג'אז מעודנת. בין … הפוסט סבב מופעי ג’אז כחול-לבן הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
סטפן לגר – אתם בלב  מאת יובל אראל   23/11/2023
את השיר "אתם בלב" כתבו והלחינו יחדיו סטפן לגר, הראפר שקל והצמד דולי ופן שגם הפיקוהו מוזיקלית. בשיר החדש סטפן לגר פשוט מספר בדרכו המיוחדת על מאורעות ה 7 באוקטובר ובכללם המתקפה על המדינה, ההרוגים החטופים ומצדיע ליחידות צה״ל שעומדות כרגע בראש החנית של המדינה ולא שוכח את שאר כוחות הביטחון וכמובן את כוכבי הטלויזיה … הפוסט סטפן לגר – אתם בלב הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל אראל.
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
מדינת ישראל מתקצבת תמיכה לעולם התרבות  מאת יובל אראל   23/11/2023
מוטב מאוחר מאשר אף פעם… אחרי ההכרזה על פתיחת מוקד חירום במשרד התרבות והספורט ביום הראשון לאחר אותה שבת שחורה ב 7 באוקטובר שאמור לפעול מול גופי התרבות והספורט לתקצוב אמנים ואחרי שגופי תעשיית התרבות יחד עם משרד התרבות החליטו על פתיחת חמ"ל מאוחד לפעילות ותקצוב אמנים בסוף אוקטובר, יוצא אתמול משרד התרבות ומכריז על … הפוסט מדינת ישראל מתקצבת תמיכה לעולם התרבות הופיע לראשונה ב-הבלוג של יובל...
ההמשך בבלוג 'הבלוג של יובל אראל'
   1   2   3   4   5   ...   969   970   971   הבא »  
פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2023 כל הזכויות שמורות