ברלה

ברלה
קרדיט: לוגו

ישוב: להבות חביבה


מועדון הברלה, מהמועדונים המובילים בארץ, מארח מדי שבוע מיטב האומנים מהשורה הראשונה בהופעות חיות, מופעי מוסיקה, תיאטרון והופעות לילדים.

במועדון במה רחבה ומעוצבת, בר משקאות עשיר, מטבח איכותי, מערכות סאונד ותאורה משוכללות, עמדת DJ, מסכי הקרנה, מערכות חשמליות ומתקני במה מהחדישים בארץ.

מועדון ברלה הוא מועדון שמפורסם בעיקר בהופעות האיכותיות שמתקיימות בו. אולם, למועדון ברלה יש פן נוסף - המקום נחשב לאידיאלי עבור ארגון של אירועים קטנים. בתוך מועדון ברלה ישנם מספר חללים, כך שהם יכולים להתאים לאירועים בסדרי גודל שונים - החל מארגון של אירועים קטנים, ועד לאירועי קוקטייל בסדר גודל של 500 מוזמנים.

ארגון של אירועים בשרון מעולם לא היה פשוט יותר- והכל בזכות מועדון ברלה. מועדון ברלה, הממוקם בקיבוץ להבות חביבה, משמש כאחד ממקומות הבילוי המרכזיים, מיועד גם לאירועים פרטיים ואירועי חברה אינטימיים או רבי משתתפים ומכיל 300 מקומות ישיבה. ניתן לשלב אירועים במהלך ההופעות במועדון.

בין השאר, מועדון ברלה אידיאלי עבור חגיגת של יום הולדת 60 - המקום מתאים גם לאירועים קטנים וגם לגדולים וכולל מערכת סאונד משוכללת מאד שמתאימה למסיבת ריקודים, מסיבת קריוקי וכיו"ב.

מועדון הברלה מציע בילוי לילדים! כבר מראשית ימיו, לפני 4 שנים, התבלט מועדון ברלה בתור מועדון איכותי במיוחד של הופעות חיות בסגנונות שונים. בין השאר אנחנו מאמינים, כי אטרקציות בילוי לילדים, יכולות להיות מבוססות גם על מופעי מוזיקה. לכן, בכל חודש אפשר למצוא אצלנו הופעות מיוחדות המיועדות לקהל צעיר, והכל בשעות הבוקר והצהריים הנוחות במהלך הסופ"ש.צרו קשר:

טלפון: 04-6369993/4

דף הבית של ברלההופעות בברלה

אין תוצאות לחיפוש. לחיפוש בארכיון לחצו כאן.

רוצים להיות מעודכנים? הרשמו לניוזלטר האישי שלנו והצטרפו לדף שלנו בפייסבוק.


פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2020 כל הזכויות שמורות