תגלית הגרוב במופע לוהט, אסתר רדא
קרדיט: יח"צ

הופעה: תגלית הגרוב במופע לוהט

אסתר רדא
ז'אנר: דאנסהול
תאריך:
מקום: זאפה הרצליה, מדינת היהודים 85, הרצליה, 9080*
מחיר: 95 ש"ח
כרטיסים


עוד הופעות של אסתר רדא
עוד הופעות ב-09/04/2015
עוד הופעות בז'אנר דאנסהול
עוד הופעות בזאפה הרצליה
עוד הופעות בהרצליה

הוסף לאאוטלוק


* מחיר כרטיס כולל עמלת מכירה
אסתר רדא - שירה/ בן חוזה – גיטרה / מיכאל גיא – בס / ליאור רומנו – קלידים / דן מאיו – תופים / גל דהן – סקסופון / ינון פרץ – חצוצרה / מעיין מיילו - טרומבון
אסתר רדא, מהמוסיקאיות המדוברות ועטורות השבחים של התקופה האחרונה, משלבת במופע שלה השפעות של סול, אתיו-ג'אז, פאנק וגרוב אתיופי בלתי מתפשר בשילוב של שירים באמהרית, אנגלית ועברית. הלהקה שזוכה אף היא לשבחים מהמבקרים מונה 7 נגנים אימתניים, עם חטיבת קצב וכלי נשיפה.
הקול הנדיר, הקצב והגרוב שיצוקים בה באופן טבעי ולא מתאמץ וניצוצות הדיווה שפורצים מתוך נוכחות כנה ואמתית על הבמה, הצליחו במעשה קסם כמעט להפנט  עשרות אלפי מעריצים חדשים ואת רובם המוחץ של עיתונאי המוסיקה בארץ.
לאחר שהשמועה על כשרונה של רדא כבר פרצה את גבולות ישראל, עם סיבובי הופעות בינלאומיים הכוללים בין היתר הופעות בפסטיבל גלסטונברי, קליפ שמשודר בMTV  ו-VH1 ברחבי אירופה, חימום לאלישיה קיז בישראל ושיתופי פעולה עם אמנים בינלאומיים שבדרך, אסתר רדא ממשיכה לכבוש את לבבות הקהל בישראל ובעולם עם הופעות שהפכו כבר לשם דבר.
אלבום הבכורה שכתבה והלחינה יצא בתחילת השנה וממנו יצאו הסינגלים המצליחים: Life happens, Could it be, Nanu ney ומאז יצאה אסתר יחד עם הלהקה לסיבובי הופעות ברחבי העולם ביניהם חודש וחצי ברחבי ארצות הברית שם הופיעה בפסטיבלי הג'אז הגדולים בעולם משם המשיכה הלהקה לספרד, צרפת וסקנדינביה והופיעה על במות נחשבות וגדולות, בכל מקום קוטפת רדא ביקורת נלהבות, בספטמבר הקרוב תצא אסתר לסיבוב הופעות בקולומביה ובאוקטובר תופיע בפסטיבל WOMEX הנחשב.
 


מחיר: 95 ש''ח

טלפון לרכישת כרטיסים: 037626666
כרטיסים


וידאוקישורים

זאפה הרצליה
האחריות על נכונות המידע בדף זה היא על מפרסם האירוע.

הטקסט כאן שגוי? כיתבו לנו על כך.

הפרת זכויות יוצרים? GoingOut מתבסס על תוכן גולשים. אם הופרו כאן זכויות היוצרים שלכם, כיתבו לנו על כך.

רוצים ללכת לאירוע עם החברים שלכם? ספרו להם!

פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2019 כל הזכויות שמורות