A-WA
קרדיט: יח"צ

הופעה: A-WA

A-WA
ז'אנר: כל מיני
תאריך:
מקום: בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52, תל אביב יפו, 03-5188123
מחיר: 63 ש"ח
כרטיסים


עוד הופעות של A-WA
עוד הופעות ב-02/04/2015
עוד הופעות בז'אנר כל מיני
עוד הופעות בבארבי תל אביב
עוד הופעות בתל אביב יפו

הוסף לאאוטלוק


 A-WA
מופע השקה לסינגל HABIB GALBI
עם אורחים מיוחדים בחפלה תימנית שתהפוך את הבארבי לחמארה לוהטת ללילה אחד. 
לא נחשוף את כל ההפתעות בבת אחת, אבל תבואו רעבים. יהיה ג'חנון. 
שלישיית האחיות  חוגגת  סינגל ראשון מתוך אלבום בכורה בהפקת תומר יוסף, שיראה אור בהמשך השנה. שירת נשות תימן העתיקה מתעוררת לחיים."אהובי גרם לעיניי לבכות, הלך לו והותירני"
מה זה A-WA  ?
שלוש אותיות שאתם אולי לא יודעים איך להגות (בינתיים) שלוש אחיות שהיצירה הסוחפת והבלתי מתפשרת שלהן תיקח אתכם למסע מרתק. בדיוק שנה מאז עלו על במה בפעם הראשונה ובכל פעם אותה תגובה – מה זה הדבר הזה ואיפה אנחנו יכולים לשמוע עוד ממנו ? שנה שהן מפילות לסתות, זוקפות גבות ומרקידות: מהיפסטרים ועד משפחות , מצעירי אינדינגב דרך פולנים נלהבים ועד צרפתים אניני טעם. בשביל לספר את הסיפור של A-WA צריך לחזור כמה שנים אחורה, למשפחה שמכה שורשים בישוב שחרות, נקודה קטנה על הדרך לאילת, ממש לא רחוק מהגבול המצרי. בנופי הערבה ותחת שקיעות מדבריות גדלו תאיר, לירון ותגל - שלוש האחיות ( מתוך שישה ילדים) לבית משפחת חיים.
כמו מתת אל, כל בני המשפחה התברכו בכישרון מוסיקלי ושלוש האחיות למדו מוזיקה, שרו, רקדו והופיעו יחד ולחוד מגיל צעיר ולפני כמה שנים החלו בעשייה משותפת והקליטו  חומרים באנגלית, עברית וגם תימנית, מצלמות קטעי וידאו ומעלות לרשת. מבול התגובות וההצעות מכל העולם חיזק אותן להרים את הכפפה ולקדם את העשייה ויום אחד נחתה אצל תומר יוסף בתיבת הפייסבוק פניה מהן. בשנתיים האחרונות הבנות (שבתחילה עוד נקראו האחיות חיים ) מופיעות ללא הפסקה, הן הפכו לחלק בלתי נפרד מההרכב הבימתי של בלקן ביט בוקס בסיבוב ההופעות  MINIMAL ובהמשך גם הופיעו עם הרכב משלהן בהופעות בארץ מול מאות מעריצים חדשים ובפסטיבלי מוסיקה בפולין וצרפת מול קהל מחבק, כשבמקביל החלה עבודת אולפן עם תומר. במהלך חיפוש החומרים ובהמשך לרוח הגורל שמלווה את הסיפור הזה, נתקלו הבנות יום אחד בשיר  "חביב קלבי ויא עייני" – שיר תימני עתיק שהכירו מילדות והפעם בביצוע של שלמה מוקעה ז"ל. משם נפתחה הדלת לאוצר נסתר של שירת חול מאת נשות תימן, שעברה מדור לדור במשך מאות והועלתה כהקלטה רק פעמים ספורות. מוקעה היה מהאוצרים הראשיים והיחידים של השירים הללו ואחרי לכתו השאיר אחריו מורשת שרק חיכתה להתגלות.
אתם יכולים לבחור אם לקחת את הסיפור שמאחורי הצלילים אל חווית ה- A-WA    שלכם.

גם בלי להתעכב על מטענים תורשתיים ופולקלור חוצה דורות,  A-WA שולחות משב רוח רענן ואותנטי אל סצינת מוסיקת העולם בארץ ובחו"ל. מוסיקה שמחה, חמה ואמתית , שבשנה הקרובה הולכת לפרוץ מחסומי שפה וגבולות ולהביא בשורה  חדשה לאוהבי הז'אנר ובכלל
מחיר 63 ש"ח במוקדמת / 80 בקופה 


מחיר: 63 ש''ח

כרטיסים


קישורים

בארבי תל אביב
האחריות על נכונות המידע בדף זה היא על מפרסם האירוע.

הטקסט כאן שגוי? כיתבו לנו על כך.

הפרת זכויות יוצרים? GoingOut מתבסס על תוכן גולשים. אם הופרו כאן זכויות היוצרים שלכם, כיתבו לנו על כך.

רוצים ללכת לאירוע עם החברים שלכם? ספרו להם!

פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2019 כל הזכויות שמורות