ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון, שי צברי
קרדיט: יח"צ

הופעה: ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון

שי צברי
ז'אנר: גרוב
תאריך:
מקום: זאפה ירושלים, דרך חברון 28, ירושלים, 9080*
מחיר: 75 ש"ח
כרטיסים


עוד הופעות של שי צברי
עוד הופעות ב-11/03/2015
עוד הופעות בז'אנר גרוב
עוד הופעות בזאפה ירושלים
עוד הופעות בירושלים

הוסף לאאוטלוק


* מחיר כרטיס כולל עמלת מכירה
אחרי "קשה בלילה" שהיה אחד הלהיטים הגדולים של השנה החולפת, "המלך" שלא הותיר אף אוזן אדישה ו"לווי אותי" להיט הענק המוצדק שבקע מכל גרון ונשא את דגל המהפכה הים תיכונית החדשה, יוצא האלבום המלא של שי צברי ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון בהפקתו המוזיקלית של אסף תלמודי.

שי צברי פרץ לרדיו עם הסינגלים "מעליי דממה" מאלבומה של אהובה עוזרי ובשיר "בקרוב" של הפרויקט של עידן רייכל. התרגשות רבה עלתה ערב יציאת סינגל הבכורה של שי צברי "קשה בלילה" והוא לא איכזב. בין לילה הפך השיר להמנון מרגש בפי כל, מעל גלי האתר ובקולי קולות בשווקים, אחריו יצאו גם "המלך" ו"לווי אותי" שהעלו לכדי שיאים חדשים את הציפייה לאלבום וטישטשו את כל הגבולות המוכרים בין מזרח למערב ובין אינדי למיינסטרים.
ההופעה של שי ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון צברה תאוצה בשנה האחרונה ברחבי הארץ וסוחפת אחריה קהל נאמן שהולך וגדל ומותירה את המבקרים פעורי פה ומענטזים ברחבה. המופע שעלה לראשונה בפסטיבל הפיוט של תל אביב ממשיך להלהיב את הקהל על במות קטנות כגדולות. מהופעות בעיירות פיתוח, דרך במות נידחות בתחנות דלק למועדונים בדרום ובצפון ועד הבמות המרכזיות של פסטיבלי המוזיקה האלטרנטיבית והממוסדת כאחד.
נבחרת הגרוב של המזרח התיכון:
אסף תלמודי: קלידים והפקה מוזיקלית //  איתמר ציגלר: בס וחשמלית //  גרשון וייסרפירר: עוד חשמלי וטרומבון כפתורים // ניר מנצור: תופים אלקטרוניים ופחים // איל תלמודי: כלי נשיפה
קרדיט: גאיה. ס טרטל


מחיר: 75 ש''ח

טלפון לרכישת כרטיסים: 037626666
כרטיסים


קישורים

זאפה ירושלים
האחריות על נכונות המידע בדף זה היא על מפרסם האירוע.

הטקסט כאן שגוי? כיתבו לנו על כך.

הפרת זכויות יוצרים? GoingOut מתבסס על תוכן גולשים. אם הופרו כאן זכויות היוצרים שלכם, כיתבו לנו על כך.

רוצים ללכת לאירוע עם החברים שלכם? ספרו להם!

פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2019 כל הזכויות שמורות