דויד ברוזה ויהונתן גפן חוזרים לבמה עם המופע המצליח "דויד ויונתן", דויד ויהונתן
קרדיט: יח"צ

הופעה: דויד ברוזה ויהונתן גפן חוזרים לבמה עם המופע המצליח "דויד ויונתן"

דויד ויהונתן
ז'אנר: כל מיני
תאריך:
מקום: זאפה ירושלים, דרך חברון 28, ירושלים, 9080*
מחיר: 154 ש"ח
כרטיסים


עוד הופעות של דויד ויהונתן
עוד הופעות ב-19/03/2015
עוד הופעות בז'אנר כל מיני
עוד הופעות בזאפה ירושלים
עוד הופעות בירושלים

הוסף לאאוטלוק


* מחיר כרטיס כולל עמלת מכירה

דויד ברוזה ויהונתן גפן חוזרים לבמה עם המופע המצליח "דויד ויונתן" שזכה להצלחה אדירה לפני שלושים שנה עם למעלה מ 500 הופעות ברחבי הארץ . זהו מופע מיוחד וחדש של השניים, רק שניהם על הבמה במופע המשלב את היצירה המשותפת לאורך השנים, הטקסטים הסאטיריים של יהונתן לצד הרומנטיקה של דויד, שירים אשר הפכו לאורך השנים לחלק מפסקול הישראליות ובהם "יהיה טוב", "האישה שאיתי", "החיים הם חומר טוב", "סיגליות","חיפה", "ברקים ורעמים" ועוד רבים רבים, לצד שירים חדשים אשר נכתבו והולחנו במיוחד לקראת המופע החדש.
דויד ברוזה ויהונתן גפן שיתפו פעולה לאורך השנים בשירים ומופעים אשר הפכו לנכס צאן ברזל וחלק מפסקול חיינו.
לראשונה נפגשו במופע "שיחות סלון". דויד תפס את מקומו של יצחק קלפטר במסגרת סיבוב ההופעות ובאלבום המופע (1977) נכלל השיר "יהיה טוב", שירם המשותף הראשון של השניים אשר נכתב במהלך מופע לכבוד ביקורו של נשיא מצרים, אנואר סאדאת, בישראל.
בהמשך, כתבו השניים במשותף את "ברקים ורעמים", אחד משירי אלבום ומופע הילדים "הכבש השישה עשר" אשר מאז ועד היום הוא אחד מאלבומי הילדים המוערכים והאהובים.
החיבור האמנותי בין השניים הפך לחברות קרובה. שיתוף הפעולה האמנותי ביניהם המשיך לאורך השנים באלבום הבכורה של ברוזה (אשר כלל חידוש ל"יהיה טוב") ובסוף שנת 1980 העלו ברוזה וגפן את המופע "דויד ויהונתן" אשר תועד ויצא על גבי תקליט בהמשך. המופע זכה להצלחה
עצומה ועלה על הבמות מעל 500 פעם בכל רחבי הארץ, בכל האולמות האפשריים, כולל קיבוצים רבים וכמובן ב"צוותא" תל אביב, שם גם הוקלט האלבום.
החיבור הפורה בין השניים המשיך כאשר באלבומו השני של ברוזה, "קלף": יהונתן כתב במיוחד לדויד את "חיפה", "החיים הם חומר טוב" ו"דניאלה"  וכמובן באלבום "האישה שאיתי" בו תירגם יהונתן מספרדית את שירי האלבום אשר היה לאחד מן האלבומים הכי נמכרים בישראל ומכר מעל מאתיים אלף עותקים ובאלבום "ברוזה" אשר גם בו תורגמו השירים מספרדית על ידי גפן.
החיבור בין השניים המשיך גם בשנות ה-90 באלבומים "נשיקה גנובה" (91) , "החמרים שמהם עשויה האהבה" (94) והאלבום "סודות גדולים (96)  ובשנת 2002 באלבום "זה הכל או כלום" .
דויד על יהונתן: מהיום שהכרנו נוצרה בנינו חברות וחיבור נדיר. הוא במילים ואני בלחנים. הוא כותב את חייו ולפעמים את חיי, ואני מלחין  ושר אותם. פעם אמרתי לו שאני ״הזמר שקורה לו מה שהוא שר״.
יהונתן על דויד: דיויד עם הגיטרה שלו הוא טרובדור אמיתי , גם כשהוא ישראלי וגם כשהוא ספרדי, מ"שיחות סלון" בשנות השבעים ועד היום אנחנו משוחחים כל הזמן והחברות והשיתוף האומנותי שלנו רק משתבחים ומתחזקים.


מחיר: 154 ש''ח

טלפון לרכישת כרטיסים: 037626666
כרטיסים


קישורים

זאפה ירושלים
האחריות על נכונות המידע בדף זה היא על מפרסם האירוע.

הטקסט כאן שגוי? כיתבו לנו על כך.

הפרת זכויות יוצרים? GoingOut מתבסס על תוכן גולשים. אם הופרו כאן זכויות היוצרים שלכם, כיתבו לנו על כך.

רוצים ללכת לאירוע עם החברים שלכם? ספרו להם!

פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2019 כל הזכויות שמורות