אסף אמדורסקי
קרדיט: יח"צ

הופעה: אסף אמדורסקי

אסף אמדורסקי
ז'אנר: אלקטרוני
תאריך:
מקום: בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52, תל אביב יפו, 03-5188123
מחיר: 85 ש"ח
כרטיסים


עוד הופעות של אסף אמדורסקי
עוד הופעות ב-22/06/2017
עוד הופעות בז'אנר אלקטרוני
עוד הופעות בבארבי תל אביב
עוד הופעות בתל אביב יפו

הוסף לאאוטלוק


 אסף אמדורסקי
רטרוספקטיבה בבארבי
סדרת הופעות חד פעמית שחוזרת לאלבומיו המופתיים ותתקיים במהלך הקיץ הקרוב.
"האלבום השני" + "מנועים שקטים"- המופע השני בסדרה
שניים מהאלבומים היפים ביותר ברוק הישראלי לדורותיו יבוצעו במלואם בהופעה המיוחדת בבארבי, השניה בסדרת "רטרוספקטיבה" של אסף אמדורסקי. "האלבום השני" - ב 1996 שנתיים בלבד אחרי צאת אלבום בכורה שנשא את שמו, איתו הטביע אמדורסקי חותם בתעשיית המוסיקה, ראה אור האלבום השני, גם הוא אסופה של שירים על זמניים שנשמעים עד היום. "השמיים הכחולים" "מעיין", "הוא האמין לה"  ובגרסת הבונוס "חרש ביבבה ". האלבום מציג שלב נוסף באבולוציה של הסאונד האמדורסקיי, עם חזון לא מתחנף של שירים ארוכים ומורכבים שעל אף זאת זכו להצלחה רבה ברדיו ובכלל. "מנועים שקטים" , אלבום הסולו השני של אמדורסקי יצא בסוף שנת 1999. כמה מהשירים הכלולים בו הם  לא פחות מקלאסיקה ישראלית: "חמש עשרה דקות", "חלום כהה", "רוך וקושי".
ב"מנועים" הבמה ניתנה ברובה לצד האלקטרוני ביצירתו של אמדורסקי. בחלק מהקטעים הוחלפה הגיטרה בכפתורים ומקלדות, סאונד המילניום שחיכה מעבר לפינה, כשהאלבום מתכתב עם מגמות מוסיקה של כאן (אז) ועכשיו. עד היום ובכל האלבומים שהוציא וסיבובי ההופעות מקפיד אסף לעבור בין הדיסטורשן לסמפלר, בין רוק הגיטרות לקלאב. באלבום השתתפה סוללה מובחרת של מוסיקאים ביניהם יהלי סובול ואביתר בנאי, אפרת בן צור ועוד רבים.  השנה האחרונה הייתה אחת העשירות והמגוונות בקריירה הארוכה של אמדורסקי בה הספיק להשיק את אלבום האולפן השביעי  "פה", יצא לסיבוב של עשרות הופעות ברחבי הארץ , הפיק את אלבום הסולו החדש של יהלי סובות ואת המופעים של אביתר בנאי, מארינה מקסמיליאן והג'ינג'יות שרק לפני כמה ימים הבריקו במופע איחוד. גם הפריים טיים של ערוץ 2 חווה את נחת זרועו הבלתי מתפשרת כשנכנס לתפקיד השופט בתכנית הכוכב הבא. 
מול כל העשייה החדשה הזו התגבש הצורך להביט אחורה ולהעלות מעין סיכום ביניים של מעל 25 שנות יצירה. כמה מהשירים היפים ביותר שיצאו כן נכתבו בעטו ובמקלדתו של אמדורסקי, מהיוצרים הוורסטיליים המרתקים בארץ. למזלם של המעריצים הוותיקים והחדשים החליט אמדורסקי להעלות סדרת הופעות חד פעמית שתחגוג אותם. שלוש הופעות מיוחדות, כמובן על במת הבארבי,  מקדש הרוק האולטימטיבי ,כשבכל הופעה יבוצעו שני אלבומים מהדיסקוגרפיה של אמדורסקי במלואם. הלהיטים הגדולים שמושמעים עד היום ברדיו וגם הפנינים החבויות שהתנגנו במערכת עד כדי שחיקה בחדר האינטימי שלכם.
מחיר לכמות מוגבלת - 85 ₪
מחיר במוקדמות-  105 ש"ח / 120 ש"ח בקופה


מחיר: 85 ש''ח

כרטיסים


קישורים

אסף אמדורסקי
בארבי תל אביב
האחריות על נכונות המידע בדף זה היא על מפרסם האירוע.

הטקסט כאן שגוי? כיתבו לנו על כך.

הפרת זכויות יוצרים? GoingOut מתבסס על תוכן גולשים. אם הופרו כאן זכויות היוצרים שלכם, כיתבו לנו על כך.

רוצים ללכת לאירוע עם החברים שלכם? ספרו להם!

פיתוח: יריב חבוט   לוגו: קובי דהאן  עיצוב: לויז דיזיין    © 2018 כל הזכויות שמורות